JENERATÖR YEDEK PARÇA & GARANTİ

JENERATÖR YEDEK PARÇA & GARANTİ

LOTUS Power Jeneratör olarak periyodik bakım ve filtreli bakım hizmetleri sunmaktayız. Jeneratör setinin düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılması jeneratör setini daha uzun süre sorunsuz ve yüksek performans ile kullanabilmesi ve oluşabilecek olan arızaların oluşmadan engellenebilmesi için son derece önemlidir.

Jeneratör setinizin düzenli aralıklarla uzman ve eğitimli bir LOTUS Power Jeneratör teknisyeni tarafından yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar garanti süresi boyunca mutlaka yetkili servisler tarafından yapılmalıdır. Garanti süresi sona erdiğinde ise LOTUS Power Jeneratör ile yapacağınız periyodik kontrol ve bakım anlaşması ile jeneratör setinize 7/24 düzenli bir bakım hizmeti almış olacaksınız.

2 yıllık Garanti süresi içinde filtreli bakımı LOTUS Power Jeneratör teknisyenleri tarafından yapılmaktadır.

LOTUS Power Jeneratör tarafından üretilen ürünler 2 yıl süre ya da 1000 çalışma saati ile sınırlı olmak üzere işçilik, montaj ve malzeme kusurlarına karşı garantilidir.

Jeneratör seti ile beraber gönderilen garanti belgesini, sevk irsaliyesini ve jeneratöre ait faturayı muhafaza ediniz. Garanti kapsamında talep edecek olduğumuz servis desteklerinde garanti belgesi üstünde yer alan seri numarası bilgileri tarafınızdan talep edilecektir.

HIZLI TEKLİF İSTE

Size en uygun teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz.